Umuzykalniające, ogólnorozwojowe, sensoryczne, animacyjne oraz ruchowe – Kluby Rodziców w Centrum Kultury Podgórza oferują na co dzień pełen przekrój zajęć dla dzieci w wieku do 3 lat wraz z opiekunami. Do tego dochodzą ciekawe wykłady i seminaria dla rodziców. Nie inaczej będzie i tym razem! Nadzwyczajne okoliczności sprawiają, że musimy działać również w sposób niestandardowy – przenosząc naszą aktywność do internetu – robimy jednak co w naszej mocy, żeby zajęcia dostępne online nie odbiegały różnorodnością od tych organizowanych dotychczas stacjonarnie.

Wirtualnie, ale nie mniej ciekawie!

Zajęcia online będą oferowały wszystkie Kluby Rodziców działające w Centrum Kultury Podgórza: w Siedzibie Głównej (ul. Sokolska 13), Dworze Czeczów, Ośrodku Ruczaj oraz Klubach: Aleksandry, Iskierka, Kliny, Piaskownica, Przewóz, Rybitwy, Skotniki i Wróblowice (łącznie jest ich jedenaście). W programie na  listopad br. znalazły się m.in. dobrze znane i lubiane zajęcia umuzykalniające „Gordonki”, „Harmoniusz– Muzyczna Akademia Malucha” , muzyczno-ruchowe „Ruchymaluchy”, a także „Czytadełko”. Nie zabraknie również popularnych warsztatów sensoryczno-rozwojowych „Bystry Bobas”, w czasie których prowadzone są starannie dobrane do wieku i możliwości psychofizycznych maluchów ćwiczenia oraz zabawy przygotowane przez psychologa dziecięcego. Będzie też okazja do wspólnych, multitesensorycznych podróży w ramach warsztatów „Magiczne Maroko”. Pozytywnej energii dostarczy też z pewnością spotkanie z cyklu „Mamy mamom, czyli czytanie z fantazją”. Doskonałym pomysłem na wspólną zabawę i zacieśnienie więzi rodzica z dzieckiem będą także „Folkloromaniaki” – zajęcia etnograficzne o charakterze ogólnorozwojowym i poznawczym. Zapraszamy również na konsultacje logopedyczne, warsztaty kompetencyjne oraz spotkania integrujące dla rodziców z dziećmi.

Nieodpłatnie i bez skomplikowanego oprogramowania

Zajęcia zdalne będą prowadzone z wykorzystaniem mediów społecznościowych oraz popularnych platform i aplikacji internetowych, które dla uczestników są dostępne nieodpłatnie i nie wymagają instalowania skomplikowanego oprogramowania. Większość zajęć będzie miała formułę wideokonferencji, a w niektórych będzie można „wziąć udział” oglądając zamieszczony w sieci film. Uczestnicy będą informowani o szczegółach mailowo (otrzymają link do zajęć oraz inne ważne informacje – np. o rekwizytach, które będą potrzebne by wziąć w nich aktywny udział).

Szczegółowe informacje na temat aktualnej oferty zajęciowej online w ramach Klubów Rodziców można znaleźć na naszej stronie internetowej ckpodgorza.pl. W sekcji „Oferta” wystarczy wejść w segment „Zajęcia”, a następnie, korzystając z filtrów wyszukiwania, spośród kart lojalnościowych wybrać „Kartę Klubu Rodziców”. Wtedy w wynikach wyszukiwania pojawią się listopadowe zajęcia dostępne we wszystkich jedenastu Klubach Rodziców Centrum Kultury Podgórza. Jeśli jesteśmy zainteresowani aktywnościami organizowanymi w konkretnej jednostce CKP, wystarczy dodatkowo skorzystać z filtru „Lokalizacje” zaznaczając odpowiednią.

Posiadacze Karty Klubu Rodziców mogą uczestniczyć w zajęciach bezpłatnie. Warto natomiast pamiętać, że na wszystkie aktywności organizowane w ramach Klubów Rodziców (bez względu na to, czy są prowadzone w sieci czy stacjonarnie) obowiązują zapisy – prowadzone przez poszczególne jednostki, które je organizują. Szczegółowe informacje na temat idei i zasad funkcjonowania Klubów Rodziców oraz programu lojalnościowego Centrum Kultury Podgórza dedykowanego najmłodszym z rodzicami/opiekunami (Karta Klubu Rodziców) są dostępne TUTAJ. 

Bądź na bieżąco!

Z uwagi na dynamikę sytuacji terminy poszczególnych zajęć w Klubach Rodziców mogą się zmienić, o czym będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz na profilach facebookowych poszczególnych filii Centrum – zachęcamy do ich śledzenia i dziękujemy za zrozumienie. Niezwłocznie poinformujemy również kiedy obostrzenia zostaną złagodzone i sytuacja epidemiologiczna poprawi się na tyle, abyśmy mogli wrócić do tradycyjnej formuły klubowych spotkań.

Klub Rodziców
Klub Rodziców
Klub Rodziców
Klub Rodziców
Klub Rodziców
Klub Rodziców
Klub Rodziców
Klub Rodziców
Klub Rodziców
Klub Rodziców
Klub Rodziców
Klub Rodziców
Klub Rodziców
Klub Rodziców
Klub Rodziców
Klub Rodziców
Klub Rodziców
Klub Rodziców

Zajęć w ramach Klubów Rodziców działających w Centrum Kultury Podgórza do odwołania będą prowadzone zdalnie.

1 /

Plakaty

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.