Łącznie nagrody przyznano w dziesięciu kategoriach, Poza „Kulturą”, były to: „Krakowianin roku”, „Wydarzenie roku”, „Przyjaciel młodych krakowian”, „Biznesowe odkrycie”, „Przestrzeń i  architektura”, „Sport”, „Samorządowiec”, „Działania przyjazne środowisku” oraz „Zaangażowanie społeczne”. Tym razem kandydatury  zgłaszali czytelnicy portalu i to ich aktywność w internetowym głosowaniu decydowała o zwycięstwie.
Uroczysta gala wręczenia Nagród LoveKraków.pl odbyła się 21 września 2023, w Centrum Kongresowym Fabryczna 13.  Odbierając statuetkę dla Centrum Kultury Podgórza Dyrektor Anna Grabowska serdecznie podziękowała czytelnikom LoveKraków.pl, którzy zgłosili naszą kandydaturę, wszystkim sympatykom, którzy oddali na nas swój głos oraz twórcom portalu, którzy stworzyli plebiscyt, pozwalający dostrzec instytucję taką jak CKP – zakorzenioną w lokalności, sięgającą na co dzień do tego, co podgórskie, stawiającą na integrację krakowian poprzez kulturę i zachęcanie ich, by aktywnie włączali się i współtworzyli życie kulturalne swojego miasta. Dyrektor Grabowska podkreśliła również, że ta nagroda jest efektem pracy i zaangażowania wszystkich pracowników i  współpracowników Centrum Kultury Podgórza – blisko stu animatorów i edukatorów kultury, instruktorów, pracowników merytorycznych i technicznych, którzy dbają, by nasza oferta była bogata, różnorodna i wychodziła naprzeciw potrzebom lokalnej społeczności.
Tytuł „Samorządowca Roku” otrzymał p. Andrzej Kulig – Z-ca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Społecznej i Komunalnej, a za „Wydarzenie roku” uznano cykl Krakowskie Noce, koordynowany przez Wydział Kultury I Dziedzictwa Narodowego UMK. Gratulujemy!

Serdeczne gratulacje składamy również laureatom, którzy zwyciężyli w pozostałych kategoriach.

Uroczysta gala wręczenia nagród w plebiscycie LoveKraków.pl

1 /

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.