Kiedy w ubiegłym roku ruszaliśmy z projektem cyklicznych potańcówek dla dorosłych i seniorów mieliśmy świadomość, że zapotrzebowanie na tego typu eventy jest duże, ale zainteresowanie z jakim spotykał się każdy kolejny dancing, który zorganizowaliśmy, przerosło nasze oczekiwania. Chęć kontynuowania tego przedsięwzięcia była więc oczywista, a plan ten szczęśliwie udało się zrealizować dzięki wsparciu Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia UMK i przekazanym środkom z Programu Aktywności Społecznej i Integracji Osób Starszych „PASIOS”. Liczę, że w kolejnym tanecznym sezonie na parkiecie nie zabraknie zarówno stałych bywalców potańcówek jak i tych, dla których taka forma spędzania wolnego czasu oraz integracji będzie czymś zupełnie nowym. Serdecznie zapraszam – mówi Anna Grabowska, Dyrektor Centrum Kultury Podgórza.
W siedzibie głównej Centrum Kultury Podgórza (ul. Sokolska 13) potańcówki dla dorosłych i seniorów są organizowane w dwa piątki w miesiącu. Cztery filie CKP: Dwór Czeczów (ul. ks. J. Popiełuszki 36), Klub Rybitwy (ul. Rybitwy 61), Klub Skotniki (ul. Batalionów Chłopskich 6) oraz Klub Tyniec (ul. Dziewiarzy 7) zapraszają do tanecznej zabawy w wybrane czwartki, piątki lub soboty. Wszystkie dancingi rozpoczynają się o godz. 17.00. Szczegółowy terminarz potańcówek, które są organizowane w każdej z 5 lokalizacji, znajduje się poniżej.
Uczestnicy dancingów tańczą do muzyki granej na żywo – polskich i zagranicznych przebojów m.in. z lat 80. i 90., czy muzyki country. Prowadzone są również zabawy muzyczno-taneczne oraz integracyjne. W przerwach można też skosztować drobnych, słodkich przekąsek. Na bieżąco staramy się także modyfikować repertuar i formułę potańcówek tak, by jak najlepiej dopasować je do oczekiwań i muzycznych upodobań naszych gości.
Wstęp na potańcówki jest wolny. Ze względów lokalowych, liczba miejsc na poszczególne dancingi jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!
Projekt jest organizowany we współpracy z Wydziałem Polityki Społecznej i Zdrowia UMK, w ramach realizacji Programu Aktywności Społecznej i Integracji Osób Starszych „PASIOS”.

HARMONOGRAM (marzec – czerwiec 2024)

Centrum Kultury Podgórza – Siedziba Główna (ul. Sokolska 13)
godz. 17.00
Centrum Kultury Podgórza – Dwór Czeczów (ul. ks. J. Popiełuszki 36)
godz.17.00
Centrum Kultury Podgórza – Klub Rybitwy (ul. Rybitwy 61)
godz. 17.00
Centrum Kultury Podgórza – Klub Skotniki (ul. Batalionów Chłopskich 6)
godz. 17.00
Centrum Kultury Podgórza – Klub Tyniec (ul. Dziewiarzy 7)
godz. 17.00

Plakaty

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.