Do tej pory raz w miesiącu organizowaliśmy potańcówki w siedzibie głównej, ale chętnych było zdecydowanie więcej niż miejsc, więc wielu osobom nie udawało się kupić biletu. Docierały też do nas sygnały od seniorów z innych części Podgórza, również zainteresowanych zorganizowaniem takiego wydarzenia bliżej ich miejsca zamieszkania. Dzięki współpracy z Wydziałem Polityki Społecznej i Zdrowia UMK, teraz potańcówek będzie więcej i będą się odbywały cyklicznie nie w jednej, a w czterech naszych jednostkach. Co więcej, udział w nich będzie bezpłatny – mówi Anna Grabowska, Dyrektor Centrum Kultury Podgórza.
Potańcówki dla dorosłych i seniorów będą organizowane w wybrane piątki, o godz. 17.00. Szczegółowy terminarz potańcówek, które będą organizowane w każdej z pięciu lokalizacji, znajduje się poniżej. Uczestnicy będą tańczyć do muzyki granej na żywo – polskich i zagranicznych przebojów m.in. z lat 80. i 90., czy muzyki country. W przerwach na uczestników będzie też czekać drobny, słodki poczęstunek. Z czasem, w ramach rozwoju projektu, będziemy się starali tak modyfikować repertuar i formułę potańcówek, by jak najlepiej dopasować je do oczekiwań i muzycznych upodobań naszych gości.
Udział we wszystkich potańcówkach będzie bezpłatny, jednak ze względów logistycznych, liczba miejsc będzie ograniczona i chętni będą proszeni o zgłoszenie się pod odbiór bezpłatnych wejściówek. O  szczegółowych terminach i miejscach wydawania wejściówek na poszczególne potańcówki będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej i mediach społecznościowych, a także w każdej z filii, w których potańcówki będą się odbywały.

Serdecznie zapraszamy!
Projekt jest organizowany we współpracy z Wydziałem Polityki Społecznej i Zdrowia UMK, w ramach realizacji Programu Aktywności Społecznej i Integracji Osób Starszych „PASIOS”.

POTAŃCÓWKI DLA DOROSŁYCH I SENIORÓW W CENTRUM KULTURY PODGÓRZA

HARMONOGRAM

Centrum Kultury Podgórza – Siedziba Główna (ul. Sokolska 13)
PIĄTKI, godz. 17.00

  Centrum Kultury Podgórza – Dwór Czeczów (ul. ks. J. Popiełuszki 36)
  PIĄTKI, godz.17.00

    Centrum Kultury Podgórza – Klub Rybitwy (ul. Rybitwy 61)
    PIĄTKI, godz. 17.00

     Centrum Kultury Podgórza – Klub Tyniec (ul. Dziewiarzy 7)
     PIĄTKI, godz. 17.00

      Centrum Kultury Podgórza – Klub Skotniki (ul. Batalionów Chłopskich 6)
      PIĄTKI, godz. 17.00

      Plakaty

      Na skróty

      Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.