Dla kogo?

Oferta jest skierowana do osób w wieku 60+, regularnie biorących udział w wydarzenia organizowanych w Centrum Kultury Podgórza.

Co zyskują posiadacze Karty Seniora?

Karta Seniora uprawnia do zakupu rabatowych biletów lub darmowego wstępu na wybrane wydarzenia (m.in. koncerty, spektakle teatralne, wykłady, wycieczki) organizowane przez Centrum Kultury Podgórza – siedzibę główną i wszystkie filie. Dodatkowo, jej posiadacze mogą bezpłatnie brać udział w aktywnościach organizowanych w ramach Klubów Seniora działających w CKP – siedzibie głównej i wybranych filiach.

Posiadacze Karty Seniora mogą korzystać z wysokich rabatów na koncerty, wykłady, spotkania i inne, wybrane wydarzenia kulturalne z oferty Centrum Kultury Podgórza

1 /

Kluby seniora w Centrum Kultury Podgórza

Z myślą o osobach w wieku 60+ w Centrum Kultury Podgórza powstały Kluby Seniora, w ramach których regularnie organizowane są spotkania tematyczne, zajęcia rekreacyjne, integracyjne i kulturalne oraz wycieczki dedykowane tej grupie wiekowej. Do każdego z klubów można dołączyć w każdej chwili. Dla posiadaczy Karty Seniora udział w zajęciach organizowanych w ramach Klubów Seniora jest bezpłatny.
 • Podgórski Klub Seniora w siedzibie głównej Centrum Kultury Podgórza | ul. Sokolska 13
  Z myślą o osobach w wieku 60+ powstał Podgórski Klub Seniora, w ramach którego regularnie organizowane są zajęcia rekreacyjne, integracyjne i kulturalne oraz wycieczki dedykowane tej grupie wiekowej. Przy klubie seniora działa również Klub Czytelniczy oraz Podgórski Klub Przyjaciół Sztuki (grupa poetycka). Do Podgórskiego Klubu Seniora można dołączyć w każdej chwili.
 • Klub Seniora w Dworze Czeczów | ul. ks. Jerzego Popiełuszki 36
  Klub Seniora w Dworze Czeczów oferuje m.in.: zajęcia gimnastyczne dedykowane osobom w wieku 60+, warsztaty edukacyjno-kulinarne z cyklu „Kulinarne pierwsze czwartki”, tematyczne prelekcje z różnych dziedzin oraz wycieczki krajowe i zagraniczne.
 • Klub Seniora w Klubie Piaskownica | ul. Łużycka 55 , pawilon handlowy I piętro
  Zajęcia w ramach Klubu Seniora w Klubie Piaskownica odbywają się w każdy czwartek, w okresie od września do czerwca. Wśród klubowych propozycji można znaleźć m.in.: terapię dźwiękiem, trening umysłu (ćwiczenia poprawiające pamięć i koncentrację), spotkania poświęcone medycynie naturalnej, wycieczki z przewodnikiem po Krakowie i wiele innych.
 • Klub Seniora w Klubie Przewóz | ul. Łutnia 1
  W ramach Klubu Seniora w Klubie Przewóz organizowane są m.in.: koncerty, widowiska, spektakle teatralne, a także wykłady i prezentacje dotyczące zdrowia, warsztaty (np. kulinarne) oraz ćwiczenia poprawiające pamięć i koncentrację („gimnastyka mózgu”).

 • Klub Seniora w Klubie Rybitwy | ul. Rybitwy 61
  W ofercie Klubu Seniora w Klubie Rybitwy można znaleźć m.in.: imprezy kulturalne i integracyjne, spotkania i wykłady dotyczące zdrowego odżywiania oraz ziołolecznictwa.
 • Klub Seniora w Klubie Wola Duchacka | ul. Malborska 98
  Klub Seniora w Klubie Wola Duchacka to spotkania towarzyskie, okolicznościowe koncerty, spektakle oraz zabawy przy muzyce dedykowane osobom w wieku 60+. Klubowicze spotykają się raz w miesiącu. Dodatkowo, raz lub dwa razy w tygodniu, w ramach klubu organizowana jest „Godzina seniora” – wspólne wyjście do kina, teatru, filharmonii, muzeum itp.
 • Klub Seniora w Klubie Wróblowice | ul. Niewodniczańskiego 74
  W ramach Klubu Seniora w Klubie Wróblowice regularnie organizowane są m.in.: gimnastyka relaksacyjna, gimnastyka kręgosłupa, potańcówki, spotkania kulturalne oraz wycieczki.

Jak założyć Kartę Seniora?

Kartę można kupić wyłącznie osobiście, w Siedzibie Głównej Centrum Kultury Podgórza (ul. Sokolska 13, Punkt Informacyjny, parter) oraz we wszystkich filiach. Nie jest wymagane zdjęcie.
Cena karty: 20 zł (z rocznym terminem obowiązywania).
Uprawnia do zakupu rabatowych biletów lub darmowego wstępu na wybrane wydarzenia organizowane przez Centrum Kultury Podgórza – siedzibę główną i wszystkich filie

Powiązane wydarzenia

Teatr Praska 52
09.12.2023 sobota - 19:00
spektakl

ŁYSA ŚPIEWACZKA

Wydarzenie biletowane
Karta Podgórze w KulturzeKarta Seniora
Klub Swoszowice
09.12.2023 sobota - 16:00
spektakl

Mikołajki w Klubie Swoszowice

Wydarzenie biletowane
Karta Podgórze w KulturzeKarta Seniora
Fort Borek
09.12.2023 sobota - 11:00
wydarzenie okolicznościowe — Teatralne Poranki w Forcie Borek

Mikołajki w Forcie Borek

Wydarzenie biletowane
Karta Podgórze w KulturzeKarta Seniora
Fort Borek
09.12.2023 sobota - 18:00
koncert

"Impresje polskie" Luka Mazur Quartet

Wydarzenie biletowane
Karta Podgórze w KulturzeKarta Seniora
Teatr Praska 52
10.12.2023 niedziela - 19:00
spektakl

KOSZTOWNY ROMANS

Wydarzenie biletowane
Karta Podgórze w KulturzeKarta Seniora
Dwór Czeczów
10.12.2023 - 10.12.2023 niedziela - 17:00
koncert

Kolędy polskie po węgiersku

Wydarzenie biletowane
Karta Podgórze w KulturzeKarta Seniora
Siedziba Główna
13.12.2023 środa - 11:00
spotkanie — Sekrety długowieczności

Jak odnaleźć siebie?

Wydarzenie biletowane
Karta Seniora
Siedziba Główna
13.12.2023 środa - 17:00
koncert

Powiedz mi jak mnie kochasz…

Wydarzenie biletowane
Karta Podgórze w KulturzeKarta Seniora
Siedziba Główna
13.12.2023 środa - 10:00
wycieczka/spacer — Cykl wycieczek „Kraków i okolice”

Bulwarami

wstęp wolny
Karta Seniora
Siedziba Główna
13.12.2023 środa - 11:00
spotkanie

Podgórski Klub Przyjaciół Sztuki

wstęp wolny
Karta Seniora
ZOBACZ WIĘCEJ
Więcej wydarzeń

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.