1. Tercet Egocentryczny | 2021

Tercet Egocentryczny to trzy osoby – wiele instrumentów. Podczas koncertów wspomagają się elektroniką, ale wszystkie dźwięki nagrywają na żywo, na oczach słuchaczy. Niech dzisiejszy wieczór umilą Wam utalentowani: Marcin Pokorski, Bartek Bętkowski i Jerema Pogwizd!
2. EthnoGarden | 2021

Ethnogarden to zespół instrumentalistów (Weronika Biela, Maciej Kwarciński, Mateusz Dudek, Mateusz Frankiewicz), którzy szczególnym zamiłowaniem darzą muzykę z kręgów żydowskich, bałkańskich oraz ethno. Opierając się na oryginalnych utworach oraz tematach tworzą oni własne aranżacje. 
3. Koncert Noworoczny 2019 | Jubileusz 35-lecia CKP

Wzorowany na koncertach wiedeńskich, Koncert Noworoczny jest organizowany cyklicznie od 1993 r. W ramach wydarzenia orkiestra Kamerata Krakowska wykonuje utwory muzyki klasycznej i operetkowej. Tym razem były to walce i polki Johanna Straussa, arie i duety z jego operetek oraz z kompozycji Franza Lehára.
4. Spotkanie z piosenką Agnieszki Osieckiej cz. I

Najpiękniejsze piosenki Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Doroty Helbin (śpiew), przy akompaniamencie Mateusza Dudka (akordeon). W repertuarze: "Miasteczko cud", "Uciekaj moje serce", "Ludzkie Gadanie", "Czy te oczy mogą kłamać", "Kiedy mnie już nie będzie", "To wszystko z nudów", "Bossanova do poduszki", "Ach Panie Panowie"
5. Spotkanie z piosenką Agnieszki Osieckiej cz. II

Najpiękniejsze piosenki Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Doroty Helbin (śpiew), przy akompaniamencie Mateusza Dudka (akordeon). W repertuarze: "Miłość w Portofino", "Widzisz Mała", "Jak dobrze mieć sąsiada", "Gorzki miód", "W ogrodzie oliwnym", "Kto tak ładnie kradnie", "Na zakręcie", "Powiedzcie nam chłopcy", "Jeżeli miłość jest"
6. Ballady Bułata Okudżawy

Utwory Bułata Okudżawy w wykonaniu Doroty Helbin (śpiew), przy akompaniamencie Jacka Śmietany (gitara) i Vasyla Kobila (gitara). W repertuarze: "Aleksander Siergiejewicz Puszkin", "Ballada o głupcach", " Ostatni Trolejbus", "Czarny kot", "Pieśń Gruzińska", "Koguty", "Droga na Smoleńsk", "Nadziei maleńka orkiestra"
7. Ballady dla duszy

Ballady twórców polskich i zagranicznych w wykonaniu Elżbiety Garncarczyk (śpiew i gitara). W repertuarze: "Bez Ciebie umieram", "Balzak Donna", "If tomorrow never comes" (tłum. "Jeśli jutro nie nadejdzie nigdy"), "Without You (tłum. "Bez Ciebie"), "Już nie ma dzikich plaż", "Od dziś Tylko w Twoich dłoniach, "Zamiast"

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.