Kontakt - oddziały

Centrum Sztuki Współczesnej Solvay

ul. Zakopiańska 62
30-418 Kraków

godziny otwarcia

Godziny otwarcia sekretariatu
· wtorek, środa: 16:00 – 20:00
· czwartek: 10:00 – 14:00
· piątek: 10:00 – 14:00, 16:00 – 20:00

Kasa czynna:
· w godzinach pracy sekretariatu
· w weekendy na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia

12 268 20 38798 723 862solvay@ckpodgorza.plkonkurs.cswsolvay@ckpodgorza.pl

Maria Dzioba Kierownik

Dwór Czeczów

ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 36
30-898 Kraków

godziny otwarcia

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 20.00,
Dwór otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 21.00 oraz w weekendy podczas zaplanowanych wydarzeń.

12 651 39 13509 590 322czeczow@ckpodgorza.pl

Weronika Śliwiak-Motak Kierownik

Fort Borek

ul. Forteczna 146
30-437 Kraków

godziny otwarcia

Biuro czynne:
8.00-19.00

530 510 16812 202 07 42borek@ckpodgorza.pl

Monika Szajer Kierownik

Ośrodek Ruczaj

ul. Stanisława Rostworowskiego 13
30-358 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałki-piątki
10.00 -21.00
soboty
10.00-14.00

12 266 09 73519 309 356ruczaj@ckpodgorza.pl

Konrad Śmiech p.o. Kierownik

Teatr Praska 52

ul. Praska 52
30-322 Kraków

godziny otwarcia

BIURO (środa - piątek):
od g.14.00 do g.17.00
KASA (czwartek - niedziela):
otwarta na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu

606 365 590biuro@teatrpraska52.pl

Jakub Baran Opiekun Naczelny i Artystyczny

Klub Aleksandry

ul. Aleksandry 1
30-837 Kraków

godziny otwarcia

Biuro czynne
poniedziałek — piątek
9.00 - 19.00

514 156 91012 380 96 05aleksandry@ckpodgorza.pl

Iga Lipiec Kierownik

Klub Iskierka

ul. Żywiecka 44
30-427 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - 14:00-20:00
wtorek - 14:00-20:00
środa - 14:00-20:00
czwartek - 13:00-20:00
piątek - 12:00-16:00
sobota - w zależności od organizowanych wydarzeń
niedziela - w zależności od organizowanych wydarzeń

12 266 03 45519 309 350iskierka@ckpodgorza.pl

Magdalena Handzel-Milc Kierownik

Klub Kostrze

ul. Dąbrowa 3
30-381 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek 8-21
wtorek 11-20
środa 11-20
czwartek 9-21
piątek 8-20

519 309 345kostrze@ckpodgorza.pl

Agnieszka Kozera Kierownik

Klub Piaskownica

ul. Łużycka 55
30-658 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
9:00 - 20:00

12 652 10 10505 244 274piaskownica@ckpodgorza.pl

Marcin Toczek Kierownik

Klub Przewóz

ul. Łutnia 1
30-799 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek: 14.00-20.00
wtorek: 12.00-20.00
środa: 12.00-18.00
czwartek: 14.00-20.00
piątek: 13.00-19.00
sobota: 9.30-13.30

12 653 22 59519 309 346przewoz@ckpodgorza.pl

Małgorzata Ciałowicz Kierownik

Elżbieta Madej Organizator

Klub Rybitwy

ul. Rybitwy 61
30-722 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek: 12.00-20.00
wtorek: 13.00-20.00
środa: 11.00-20.00
czwartek: 14.00-20.00
piątek: 15.00-19.00

12 653 11 31519 309 347rybitwy@ckpodgorza.pl

Małgorzata Ciałowicz Kierownik

Organizator Bogusława Daniel

Klub Skotniki

ul. Batalionów Chłopskich 6
30-394 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek: 10:00-20:00
wtorek: 10:00-20:00
środa: 10:00-20:00
czwartek: 10:00-20:00
piątek: 09.00-15.00
weekend: w zależności od organizowanych wydarzeń

12 262 51 06519 309 349skotniki@ckpodgorza.pl

Ilona Musialik Kierownik

Magdalena Krajewska Organizator

Klub Soboniowice

ul. Kuryłowicza 115
30-698 Kraków

godziny otwarcia

PONIEDZIAŁEK 14.00-19.00
WTOREK 14.00-19.00
ŚRODA 10.00-19.00
CZWARTEK 14.00-19.00
PIĄTEK 10.00-19.00

519 309 34812 451 83 44soboniowice@ckpodgorza.pl

Iwona Blecharz Kierownik

Klub Swoszowice

ul. Kolejarzy 71
30-434 Kraków

godziny otwarcia

W okresie ferii zimowych:
poniedziałki, środy i piątki 9.00-10.00 oraz 14.30-15.30
wtorki i czwartki - nieczynne

515 757 955swoszowice@ckpodgorza.pl

Justyna Fiedeń Kierownik

Magdalena Ferek organizator

Klub Tyniec

ul. Dziewiarzy 7
30-398 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek 13:00 -21:00
wtorek 13:00 - 21:00
środa 12:00 - 20:00
czwartek 12:00 -20:00
piątek 8:00 - 16:00

12 267 51 24519 309 354tyniec@ckpodgorza.pl

Magdalena Smolińska Kierownik

Grażyna Stępniewska-Szynalik Organizator

Klub Wola Duchacka

ul. Malborska 98
30-624 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
12.00 - 21.00
weekend: w zależności od organizowanych wydarzeń

519309357wola@ckpodgorza.pl

Maksymilian Szelęgiewicz Kierownik

Jarosław Gawlik Organizator

Klub Wróblowice

ul. Niewodniczańskiego 74
30-698 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
8.00 - 20.00

12 654 95 63519 309 351wroblowice@ckpodgorza.pl

Elżbieta Kozioł Kierownik

Agnieszka Trzyna Organizator

Klub Zbydniowice

ul. Matematyków Krakowskich 102
30-698 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek, wtorek, środa
14-21
czwartek
15:00 - 21:00

12 659 71 20515-757-893zbydniowice@ckpodgorza.pl

Elżbieta Kozioł Kierownik

Dane Centrum Kultury Podgórza

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.