Siedziba Główna

Mieści się w sercu starego Podgórza przy ul. Sokolskiej 13, w zabytkowym budynku dawnej szkoły. Zaprasza na koncerty, wykłady i imprezy plenerowe oraz zajęcia dla najmłodszych z opiekunami, dzieci i młodzieży, dorosłych oraz seniorów.

Przejdź do serwisu

Centrum Sztuki Współczesnej Solvay

Mieści się przy ul. Zakopiańskiej 62. Wspiera twórców muzyki niezależnej. Zaprasza na koncerty jazzowe, klasyczne i rozrywkowe, występy kabaretowe oraz wystawy. Organizuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Przejdź do serwisu

Dwór Czeczów

Mieści się przy ul. ks. J. Popiełuszki 36 w budynku należącym dawniej do rodu Czeczów. Wyróżnia go bogata oferta aktywności dla najmłodszych (m.in. koncerty gordonowskie, Klub Rodziców, spektakle dla dzieci).

Przejdź do serwisu

Ośrodek Ruczaj

Mieści się przy ul. Rostworowskiego 13 w budynku parafialnym. Jego oferta skierowana jest do mieszkańców okolicznych osiedli. Zaprasza m.in. do Klubu Rodziców, na zajęcia taneczne i plastyczne, do klubu podróżnika, na koncerty i wystawy.

Przejdź do serwisu

Teatr Praska 52

Jak wskazuje nazwa, mieści się przy ul. Praskiej 52. Wystawia głównie spektakle komediowe – molierowską klasykę, komedie dell’arte, tragikomedie, komedie „dla raczej dorosłych”, komedie familijne i te z czarnym humorem.

Przejdź do serwisu

Klub Aleksandry

Jest zlokalizowany przy ul. Aleksandry 1. To najmłodsza filia CKP – działa od 2018 r. Mieści się w nowoczesnym, doskonale wyposażonym budynku. Ma bogatą ofertę zajęć i wydarzeń dla dzieci i młodzieży, dorosłych oraz seniorów.

Przejdź do serwisu

Klub Iskierka

Mieści się przy ul. ul. Żywieckiej 44. Ma bogatą ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży – zaprasza m.in. na zajęcia taneczne, muzyczne i plastyczne oraz warsztaty stolarskie. Nudzić nie będą się tu również dorośli i seniorzy.

Przejdź do serwisu

Klub Kliny

Mieści się przy ul. bpa A. Małysiaka 1 w budynku przykościelnym. Oferuje m.in. zajęcia taneczne, muzyczne i plastyczne, warsztaty modelarskie i tenis stołowy. Zaprasza na koncerty i spotkania oraz doroczny piknik „Kliny dla rodziny”.

Przejdź do serwisu

Klub Kostrze

Mieści się przy ul. Dąbrowa 3. Zaprasza osoby w każdym wieku i o różnorodnych zainteresowaniach. Organizuje zajęcia taneczne, muzyczne, edukacyjne i rekreacyjne oraz aktywności dla dzieci w czasie ferii i wakacji.

Przejdź do serwisu

Klub Piaskownica

Mieści się przy ul. Łużyckiej 55. Jego oferta skierowana jest w szczególności do mieszkańców osiedla Piaski Nowe. Zaprasza dzieci i młodzież, dorosłych i seniorów na zajęcia taneczne, muzyczne, plastyczne, edukacyjne i rekreacyjne.

Przejdź do serwisu

Klub Przewóz

Mieści się przy ul. Łutnia 1, ok. 10 km od ścisłego centrum Krakowa. Jest miejscem spotkań dla lokalnej społeczności. Posiada też bogatą ofertę zajęciową – od edukacyjnych, przez taneczne, muzyczne i artystyczne po rekreacyjne.

Przejdź do serwisu

Klub Pychowice

Mieści się w budynku szkoły przy ul. Ćwikłowej 1. Jego oferta zajęciowa jest adresowana głównie do dzieci i młodzieży, ale dorośli i seniorzy również znajdą coś dla siebie. Klub organizuje także koncerty, wystawy i inne wydarzenia kulturalne.

Przejdź do serwisu

Klub Rybitwy

Mieści się przy ul. Rybitwy 61. W jego ofercie coś dla siebie znajdzie każdy – od malucha po seniora. Oprócz regularnych zajęć, odbywają się tu również koncerty, konkursy recytatorskie czy spotkania młodych instrumentalistów.

Przejdź do serwisu

Klub Skotniki

Mieści się przy ul. Batalionów Chłopskich 6 – na południowy zachód od centrum miasta. Oferuje różnorodne zajęcia dla najmłodszych z opiekunami, starszych dzieci i młodzieży oraz dorosłych i seniorów. Co roku zaprasza również na wielki Piknik Rodzinny.

Przejdź do serwisu

Klub Soboniowice

Mieści się z dala od centrum miasta, przy ul. Kuryłowicza 115. Na wydarzenia kulturalne oraz zajęcia zaprasza dzieci i młodzież, dorosłych i seniorów. Stara się łączyć pokolenia – m.in. poprzez rodzinny klub rękodzieła i ceramiki „Dekoratornia”.

Przejdź do serwisu

Klub Tyniec

Mieści się przy ul. Dziewiarzy 7. Zachęca do wymiany doświadczeń i pielęgnuje lokalne tradycje organizując m.in. lekcje tańca ludowego. Zaprasza także na zajęcia plastyczne i rękodzielnicze, edukacyjne i rekreacyjne.

Przejdź do serwisu

Klub Wola Duchacka

Mieści się przy ul. Malborskiej 98 w budynku szkoły. Organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży. Dorosłych i seniorów zaprasza na spotkania z artystami, koncerty i wystawy. Sercem klubu jest pracownia muzyczna ze studiem nagrań.

Przejdź do serwisu

Klub Wróblowice

Mieści się przy ul. Niewodniczańskiego 74. Zaprasza na wydarzenia kulturalne oraz zajęcia taneczne i muzyczne, plastyczne, artystyczne, edukacyjne i rekreacyjne oraz te ze sztuki użytkowej – m.in. z ceramiki, filcowania, tkactwa i haftu.

Przejdź do serwisu

Klub Zbydniowice

Mieści się przy ul. Matematyków Krakowskich 102. Oferuje różnorodne formy spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych i seniorów – zajęcia plastyczne i artystyczne, taneczne i muzyczne, edukacyjne oraz rekreacyjne.

Przejdź do serwisu

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.