Partnerzy

Współpraca pozwala sprostać dużym wyzwaniom, wymieniać się doświadczeniami i wzajemnie wspierać w realizacji ciekawych projektów. Dlatego z dumą prezentujemy grono partnerów Centrum Kultury Podgórza. Zachęcamy również do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby do niego dołączyć.

Organizator

Dzielnice Miasta Krakowa

Spółki miejskie

logo MPEC

Miejskie jednostki organizacyjne

Media miejskie

Partnerzy

Programy miejskie

BOKrakowa
Budżet Obywatelski Miasta Krakowa jest mechanizmem partycypacji obywatelskiej – narzędziem umożliwiającym mieszkańcom faktyczne decydowanie o wydatkowaniu części środków z lokalnego budżetu. Zasadniczym celem BO jest otwarcie się władz na głos mieszkańców, poprzez włączenie ich do dyskusji o priorytetach społeczności lokalnej z perspektywy jej wspólnego dobra.
Tu podaj tekst alternatywny
Ogłoszona przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego kampania "Bądź turystą w swoim mieście –  zwiedzaj Kraków" skierowana jest w głównej mierze do lokalnej społeczności, a jej celem jest pobudzenie lokalnej gospodarki i włączenie mieszkańców Krakowa w proces przywracania miastu miana turystycznej stolicy Polski.
Tu podaj tekst alternatywny

Zapraszamy dzieci i młodzież legitymujących się ważną Krakowską Kartą Rodzinną do skorzystania, w okresie wakacji, tj., od dnia 1 lipca do 31 sierpnia 2020 r., z atrakcji przygotowanych przez Gminę Miejską Kraków i Partnerów Programu KKR 3+. W ramach akcji "Lato z KKR" można odebrać bezpłatne bilety do miejsc, w których spędzisz czas aktywnie i ciekawie.
Tu podaj tekst alternatywny
Trwa druga edycja plebiscytu „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”, zorganizowanego przez Gminę Miejską Kraków w ramach kampanii „Kraków stawia na Rodzinę”, objętej honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa. Ideą tego projektu jest promowanie miejsc, w których rodziny z dziećmi są nie tylko mile widziane, a wręcz oczekiwane, czują się tam dobrze i bez przeszkód mogą wspólnie spędzać czas wolny.
Zgłoszenia można nadsyłać do 27.09.2020 r.
Szczegóły na kkr.krakow.pl

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.