Organizator

logo krakowa

Dzielnice Miasta Krakowa

logo dzielnica XIII
logo dzielnica XI
logo dzielnica X
logo dzielnica IX
logo dzielnica XII
logo dzielnica VIII

Spółki miejskie

logo MPEC

Miejskie jednostki organizacyjne

logo ZBK
logo ZZM
logo ZIM

Media

logo Radio Kraków
logo telewizja kraków
logo Kraków
logo dwutygodnik miejski kraków
logo Karnet

Partnerzy

logo Solvay

Programy miejskie

Tu podaj tekst alternatywny
Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców legitymujących się ważną Krakowską Kartą Rodzinną do skorzystania, w okresie ferii zimowych, tj., od dnia 17 do 28 stycznia 2022 r., z atrakcji przygotowanych przez Gminę Miejską Kraków PL i Partnerów Programu KKR 3+.
Tu podaj tekst alternatywny
Ogłoszona przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego kampania "Bądź turystą w swoim mieście –  zwiedzaj Kraków" skierowana jest w głównej mierze do lokalnej społeczności, a jej celem jest pobudzenie lokalnej gospodarki i włączenie mieszkańców Krakowa w proces przywracania miastu miana turystycznej stolicy Polski.
Tu podaj tekst alternatywny
"Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi” to plebiscyt zorganizowany przez Gminę Miejską Kraków w ramach kampanii „Kraków stawia na Rodzinę”, objętej honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa. Ideą tego projektu jest promowanie miejsc, w których rodziny z dziećmi są nie tylko mile widziane, a wręcz oczekiwane, czują się tam dobrze i bez przeszkód mogą wspólnie spędzać czas wolny.
Tu podaj tekst alternatywny

Program Kraków dla Rodziny "N" jest elementem polityki społecznej Gminy Miejskiej Kraków. Celem programu, który jest skierowany do rodzin z dziećmi z niepełnosprawnościami lub z osobami dorosłymi, u których niepełnosprawność powstała przed 21 rokiem życia, jest wspieranie tego typu rodzin i zwiększanie ich udziału w życiu społecznym poprzez ułatwianie dostępu do dóbr publicznych i usług.
Tu podaj tekst alternatywny

Krakowska Karta Rodzinna 3+ jest elementem polityki prorodzinnej Miasta Krakowa i ma na celu wspieranie i promowanie rodzin wielodzietnych. Jest systemem zniżek, ulg, preferencji i uprawnień, stworzony przez Gminę Miejską Kraków oraz partnerów, którzy przystępują do programu na podstawie zawieranych z Miastem porozumień.

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.