Organizator

Dzielnice Miasta Krakowa

Spółki miejskie

logo MPEC

Miejskie jednostki organizacyjne

Media

Partnerzy

Programy miejskie

BOKrakowa

Budżet Obywatelski Miasta Krakowa jest mechanizmem partycypacji obywatelskiej – narzędziem umożliwiającym mieszkańcom faktyczne decydowanie o wydatkowaniu części środków z lokalnego budżetu. Zasadniczym celem BO jest otwarcie się władz na głos mieszkańców, poprzez włączenie ich do dyskusji o priorytetach społeczności lokalnej z perspektywy jej wspólnego dobra.
Tu podaj tekst alternatywny
Ogłoszona przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego kampania "Bądź turystą w swoim mieście –  zwiedzaj Kraków" skierowana jest w głównej mierze do lokalnej społeczności, a jej celem jest pobudzenie lokalnej gospodarki i włączenie mieszkańców Krakowa w proces przywracania miastu miana turystycznej stolicy Polski.
Tu podaj tekst alternatywny
"Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi” to plebiscyt zorganizowany przez Gminę Miejską Kraków w ramach kampanii „Kraków stawia na Rodzinę”, objętej honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa. Ideą tego projektu jest promowanie miejsc, w których rodziny z dziećmi są nie tylko mile widziane, a wręcz oczekiwane, czują się tam dobrze i bez przeszkód mogą wspólnie spędzać czas wolny.
małopolskanocnaukowcow

Małopolska Noc Naukowców to projekt, którego celem jest popularyzacja nauki, przybliżenie pracy naukowców, a także zachęcenie dzieci i młodzieży do wyboru kariery naukowej. To warsztaty, pokazy, eksperymenty, możliwość odwiedzenia laboratoriów, które na co dzień nie są dostępne dla mieszkańców. Tematem przewodnim MNN w 2020 roku będzie: „Jak naukowcy zmieniają świat”.

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.