Gra detektywistyczna
Detektywistyczna gra terenowa "Tajemnicza historia Alojzego Cebulki"

Czas trwania spaceru: 60-90 minut
trasa: ok. 3 km


Drodzy detektywi! Mieszka i pracuje w Podgórzu nieśmiały fryzjer Alojzy Cebulka. Los sprawi, że któregoś dnia w pejzażu Podgórza spotka miłość swojego życia. Jego ukochana ma nie tylko złote włosy, ale także złote serce...Śledząc piękną złotowłosą podążajcie za Alojzym przez ulice, tereny zielone i zabytki Podgórza. Wypełnijcie kartę z pytaniami zatytułowaną „Notatnik śledczego”, posiłkując się tym, co zaobserwujecie. W kartach z informacjami są wskazówki dotyczące pytań.

Do pobrania:


Gra detektywistyczna

Detektywistyczna gra terenowa "Zagadki Profesora Bednarskiego”

Czas trwania spaceru: 60-90 minut


Drodzy detektywi, oto znika znakomity obywatel Podgórza: Wojciech Bednarski... Podążając jego śladem, odbędziecie spacer nie tylko po Podgórzu, ale i po dwóch wiekach historii tego Miasta – dzielnicy. Zbierzcie drużynę i rozwiążcie słodką tajemnicę! Zapoznajcie się z kartotekami, informacjami niezbędnymi do przeprowadzania dochodzenia i wskazówkami lokalizacyjnymi. Wypełnijcie kartę z pytaniami, posiłkując się tym, co zaobserwujecie.

Do pobrania:


Gra detektywistyczna

Detektywistyczna gra spacerowa "Widma w ciemnych zaułkach Podgórza"


Czas trwania spaceru: 90-120 minut
trasa: ok. 4 km
Potrzebne przedmioty: znicz, kreda, telefon, długopis

Widma błąkające się w ciemnych zaułkach Podgórza chcą Wam opowiedzieć niezwykłą historię... Nie obawiajcie się! Przekażą wskazówki, które pomogą rozwiązać zagadkę Euzebiusza Skąpca. Nasz bohater był niegdyś właścicielem kantoru i prowadził interesy na giełdzie krakowskiej. Nigdy nie obchodził świąt, nie darzył ludzi szacunkiem, nie miał przyjaciół, a ludzie bali się go, albo z niego szydzili. Do czasu pewnej magicznej nocy.

Do pobrania:

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.