Kontakt - oddziały

Centrum Sztuki Współczesnej Solvay

ul. Zakopiańska 62
30-418 Kraków

godziny otwarcia

Godziny otwarcia sekretariatu:

5-15 lipca 2022
·   poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 10:00 – 14:00
·   wtorek: 16:00-20:00

18-31 lipca 2022:
·   poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 10:00 – 14:00
·   środa: 16:00-20:00

Kasa czynna:
·  w godzinach pracy sekretariatu
·  w weekendy na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia.

W sierpniu 2022 sekretariat ZAMKNIĘTY!

12 268 20 38798 723 862solvay@ckpodgorza.plkonkurs.cswsolvay@ckpodgorza.pl

Maria Dzioba Kierownik

Dwór Czeczów

ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 36
30-898 Kraków

godziny otwarcia

Biuro czynne :
01.07.2022 - 09.09.2022 w godz. 9.00 – 17.00
od 12.09.2022 - w godz. 9.00 – 20.00

12 651 39 13509 590 322czeczow@ckpodgorza.pl

Weronika Śliwiak-Motak Kierownik

Fort Borek

ul. Forteczna 146
30-437 Kraków

godziny otwarcia

Biuro czynne:
8.00-16.00

530 510 168borek@ckpodgorza.pl

Monika Szajer Kierownik

Ośrodek Ruczaj

ul. Stanisława Rostworowskiego 13
30-358 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałki-piątki
10.00 -21.00
soboty
10.00-14.00

12 266 09 73519 309 356ruczaj@ckpodgorza.pl

Lucyna Marszałek Kierownik

Weronika Kozłowska Klub Rodziców

Teatr Praska 52

ul. Praska 52
30-322 Kraków

godziny otwarcia

BIURO (środa - piątek):
od g.14.00 do g.17.00
KASA (czwartek - niedziela):
otwarta na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu

606 365 590biuro@teatrpraska52.pl

Jakub Baran Opiekun Naczelny i Artystyczny

Klub Aleksandry

ul. Aleksandry 1
30-837 Kraków

godziny otwarcia

Biuro czynne
poniedziałek — piątek
9.00 - 19.00

514 156 91012 380 96 05aleksandry@ckpodgorza.pl

Iga Lipiec Kierownik

Klub Iskierka

ul. Żywiecka 44
30-427 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - 14:00-20:00
wtorek - 14:00-20:00
środa - 14:00-20:00
czwartek - 13:00-20:00
piątek - 12:00-16:00
sobota - w zależności od organizowanych wydarzeń
niedziela - w zależności od organizowanych wydarzeń

12 266 03 45519 309 350iskierka@ckpodgorza.pl

Magdalena Handzel-Milc Kierownik

Klub Kostrze

ul. Dąbrowa 3
30-381 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek 13-21
wtorek 12-20
środa 12-20
czwartek 13-21
piątek 13-21

12 267 56 29519 309 345kostrze@ckpodgorza.pl

Agnieszka Kozera Kierownik

Klub Piaskownica

ul. Łużycka 55
30-658 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
9:00 - 20:00

12 652 10 10505 244 274piaskownica@ckpodgorza.pl

Marcin Toczek Kierownik

Klub Przewóz

ul. Łutnia 1
30-799 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek-piątek
8.00 - 16.00

12 653 22 59519 309 346przewoz@ckpodgorza.pl

Małgorzata Ciałowicz Kierownik

Klub Rybitwy

ul. Rybitwy 61
30-722 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek-piątek
8.00 - 16.00

12 653 11 31519 309 347rybitwy@ckpodgorza.pl

Małgorzata Ciałowicz Kierownik

Justyna Wrona Organizator

Klub Skotniki

ul. Batalionów Chłopskich 6
30-394 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - 10:00-14:00
wtorek - 10:00-14:00
środa - 10:00-14:00
czwartek - 10:00-14:00
piątek - 10:00-14:00
sobota - w zależności od organizowanych wydarzeń

12 262 51 06519 309 349skotniki@ckpodgorza.pl

Ilona Musialik Kierownik

Magdalena Krajewska Organizator

Klub Soboniowice

ul. Kuryłowicza 115
30-698 Kraków

godziny otwarcia

PONIEDZIAŁEK 13.00-20.00
WTOREK 13.00-20.00
ŚRODA 09.00-20.00
CZWARTEK 13.00-20.00
PIĄTEK 09.00-20.00

519 309 34812 451 83 44soboniowice@ckpodgorza.pl

Iwona Blecharz Kierownik

Klub Swoszowice

ul. Kolejarzy 71
30-434 Kraków

godziny otwarcia

od 1-10 sierpnia:
poniedziałek, środa i piątek - godz. 10.00-15:00
wtorek i czwartek - nieczynne

11-19.08 Klub nieczynny (PRZERWA URLOPOWA)

od 20-31 sierpnia:
poniedziałek, środa, piątek - godz. 10.00-15:00
wtorek i czwartek - godz. 12.00-19.00

515 757 955swoszowice@ckpodgorza.pl

Justyna Fiedeń Kierownik

Klub Tyniec

ul. Dziewiarzy 7
30-398 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek 13.30-20.30
wtorek 12.30-19.30
środa 14.30-21.00
czwartek 13.30-20.30
piątek 13.00-19.00
sobota 8.30-13.00

12 267 51 24519 309 354tyniec@ckpodgorza.pl

Magdalena Smolińska Kierownik

Klub Wola Duchacka

ul. Malborska 98
30-624 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
12.00 - 21.00
sobota
10.00 - 16.00

519309357wola@ckpodgorza.pl

Maksymilian Szelęgiewicz Kierownik

Klub Wróblowice

ul. Niewodniczańskiego 74
30-698 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
12.00 - 20.00

12 654 95 63519 309 351wroblowice@ckpodgorza.pl

Elżbieta Kozioł Kierownik

Klub Zbydniowice

ul. Matematyków Krakowskich 102
30-698 Kraków

godziny otwarcia

wtorek, środa, czwartek
13:00 - 21:00

12 659 71 20515 757 893zbydniowice@ckpodgorza.pl

Elżbieta Kozioł Kierownik

Dane Centrum Kultury Podgórza

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.