Centrum Sztuki Współczesnej Solvay

ul. Zakopiańska 62
30-418 Kraków

godziny otwarcia

wtorek - piątek
9:00 - 20:00
sobota - niedziela
w zależności od organizowanych wydarzeń

12 268 20 38798 723 862solvay@ckpodgorza.pl

Maria Dzioba Kierownik

Dwór Czeczów

ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 36
30-898 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
9.00 - 21.00

12 651 39 13509 590 322czeczow@ckpodgorza.pl

Magdalena Piędel Kierownik

Ośrodek Ruczaj

ul. Stanisława Rostworowskiego 13
30-358 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
10.00 - 21.00
sobota
10.00-14.30

12 266 09 73519 309 356ruczaj@ckpodgorza.pl

Lucyna Marszałek Kierownik

Justyna Fiedeń promocja, Klub Rodziców

Aleksandra Poźniak wystawy

Teatr Praska 52

ul. Praska 52
30-322 Kraków

godziny otwarcia

BIURO (środa - piątek):
od g.14.00 do g.17.00
KASA (czwartek - niedziela):
otwarta na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu

606 365 590teatrpraska52@ckpodgorza.pl

Jakub Baran Opiekun Naczelny i Artystyczny

Klub Aleksandry

ul. Aleksandry 1
30-837 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
9.00 - 20.00

514 156 91012 380 96 05aleksandry@ckpodgorza.pl

Iga Lipiec Kierownik

Klub Iskierka

ul. Żywiecka 44
30-427 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek: 14:00 - 20:00
wtorek: 14:00 - 20:00
środa: 14:00 - 20:00
czwartek: 13:00 - 20:00
piątek: 12:00 - 16:00
sobota: w zależności od organizowanych wydarzeń
niedziela: w zależności od organizowanych wydarzeń

12 266 03 45519 309 350iskierka@ckpodgorza.pl

Magdalena Handzel-Milc Kierownik

Klub Kliny

ul. bpa Albina Małysiaka 1
30-389 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - czwartek
13.00 - 21.00
piątek
13.00 - 19.00

530 510 168kliny@ckpodgorza.pl

Iwona Wernikowska Kierownik

Klub Kostrze

ul. Dąbrowa 3
30-381 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
12.00 - 20.00

12 267 56 29519 309 345kostrze@ckpodgorza.pl

Agnieszka Kozera Kierownik

Klub Piaskownica

ul. Łużycka 55
30-658 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
9:00 - 20:00

12 652 10 10505 244 274piaskownica@ckpodgorza.pl

Marcin Toczek Kierownik

Klub Przewóz

ul. Łutnia 1
30-799 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek
9.00 - 17.00
wtorek
9.00-16.00
środa
9.00 - 17.00
czwartek
9.00 - 16.00
piątek
9.00 - 17.00

12 653 22 59519 309 346przewoz@ckpodgorza.pl

Magdalena Augustyn Kierownik

Klub Pychowice

ul. Ćwikłowa 1
30-377 Kraków

godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 17:30

519 309 345pychowice@ckpodgorza.pl

Agnieszka Kozera Kierownik

Klub Rybitwy

ul. Rybitwy 61
30-722 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
13.30 - 20.30

12 653 11 31519 309 347rybitwy@ckpodgorza.pl

Halina Wędzicha Kierownik

Klub Skotniki

ul. Batalionów Chłopskich 6
30-394 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
8.00-16.00

12 262 51 06519 309 349skotniki@ckpodgorza.pl

Jadwiga Sekuła Kierownik

Klub Soboniowice

ul. Kuryłowicza 115
30-698 Kraków

godziny otwarcia

PONIEDZIAŁEK 13.00-20.00
WTOREK 13.00-20.00
ŚRODA 9.00-20.00
CZWARTEK 13.00-20.00
PIĄTEK 9.00-20.00

12 451 83 44519 309 348soboniowice@ckpodgorza.pl

Iwona Blecharz Kierownik

Klub Tyniec

ul. Dziewiarzy 7
30-398 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
8.00-16.00

12 267 51 24519 309 354tyniec@ckpodgorza.pl

Halina Kozera Kierownik

Klub Wola Duchacka

ul. Malborska 98
30-624 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
12.00 - 21.00
sobota
10.00 - 16.00

12 655 91 77519 309 357wola@ckpodgorza.pl

Maksymilian Szelęgiewicz Kierownik

Klub Wróblowice

ul. Niewodniczańskiego 74
30-698 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
08.00 - 16.00

12 654 95 63519 309 351wroblowice@ckpodgorza.pl

Jadwiga Szarek Kierownik

Klub Zbydniowice

ul. Matematyków Krakowskich 102
30-698 Kraków

godziny otwarcia

wtorek, środa, czwartek
12:00 - 20:00

12 659 71 20519 309 351zbydniowice@ckpodgorza.pl

Jadwiga Szarek Kierownik

Centrum Kultury Podgórza

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.