Kontakt - oddziały

Centrum Sztuki Współczesnej Solvay

ul. Zakopiańska 62
30-418 Kraków

godziny otwarcia

Do sekretariatu zapraszamy:
· Wtorek, środa, piątek:
16:00–20:00
· Czwartek: 10:00–14:00

Kasa czynna:
· w godzinach pracy sekretariatu
· w weekendy na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia.
______________________

Galerie CSW Solvay:
· poniedziałek i piątek: 10:00–19:00
· w wybrane weekendy w czasie wydarzeń organizowanych przez CSW Solvay.

12 268 20 38798 723 862solvay@ckpodgorza.plkonkurs.cswsolvay@ckpodgorza.pl

Maria Dzioba Kierownik

Dwór Czeczów

ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 36
30-898 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
9.00 - 21.00

12 651 39 13509 590 322czeczow@ckpodgorza.pl

Weronika Śliwiak-Motak Kierownik

Ośrodek Ruczaj

ul. Stanisława Rostworowskiego 13
30-358 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałki-piątki
10.00 -21.00
soboty
10.00-14.00

12 266 09 73519 309 356ruczaj@ckpodgorza.pl

Lucyna Marszałek Kierownik

Weronika Kozłowska Klub Rodziców

Teatr Praska 52

ul. Praska 52
30-322 Kraków

godziny otwarcia

BIURO (środa - piątek):
od g.14.00 do g.17.00
KASA (czwartek - niedziela):
otwarta na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu

606 365 590biuro@teatrpraska52.pl

Jakub Baran Opiekun Naczelny i Artystyczny

Klub Aleksandry

ul. Aleksandry 1
30-837 Kraków

godziny otwarcia

Biuro czynne
poniedziałek — piątek
9.00 - 19.00

514 156 91012 380 96 05aleksandry@ckpodgorza.pl

Iga Lipiec Kierownik

Klub Iskierka

ul. Żywiecka 44
30-427 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - 14:00-20:00
wtorek - 14:00-20:00
środa - 14:00-20:00
czwartek - 13:00-20:00
piątek - 12:00-16:00
sobota - w zależności od organizowanych wydarzeń
niedziela - w zależności od organizowanych wydarzeń

12 266 03 45519 309 350iskierka@ckpodgorza.pl

Magdalena Handzel-Milc Kierownik

Klub Kliny

ul. bpa Albina Małysiaka 1
30-389 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - czwartek
12.00 - 20.00
piątek
12.00 - 19.00

530 510 16812 395 12 47kliny@ckpodgorza.pl

Monika Szajer Kierownik

Artur Bienia Organizator

Klub Kostrze

ul. Dąbrowa 3
30-381 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek 13-21
wtorek 12-20
środa 12-20
czwartek 13-21
piątek 13-21

12 267 56 29519 309 345kostrze@ckpodgorza.pl

Agnieszka Kozera Kierownik

Klub Piaskownica

ul. Łużycka 55
30-658 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
9:00 - 20:00

12 652 10 10505 244 274piaskownica@ckpodgorza.pl

Marcin Toczek Kierownik

Klub Przewóz

ul. Łutnia 1
30-799 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek
10.00 - 20.00
wtorek
12.00 - 20.00
środa
12.00 - 19.00
czwartek
12.00 - 20.00
piątek
9.00 - 15.00
sobota
9.00 - 13.00

12 653 22 59519 309 346przewoz@ckpodgorza.pl

Małgorzata Ciałowicz Kierownik

Klub Rybitwy

ul. Rybitwy 61
30-722 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
13.30 - 20.30

12 653 11 31519 309 347rybitwy@ckpodgorza.pl

Halina Wędzicha Kierownik

Klub Skotniki

ul. Batalionów Chłopskich 6
30-394 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - 9:00-21:00
wtorek - 9:00-19:00
środa - 9:00-21:00
czwartek - 13:00-20:00
piątek - 9:00-19:00
sobota - w zależności od organizowanych wydarzeń

12 262 51 06519 309 349skotniki@ckpodgorza.pl

Jadwiga Sekuła Kierownik

Magdalena Krajewska Organizator

Klub Soboniowice

ul. Kuryłowicza 115
30-698 Kraków

godziny otwarcia

PONIEDZIAŁEK 13.00-20.00
WTOREK 13.00-20.00
ŚRODA 09.00-20.00
CZWARTEK 13.00-20.00
PIĄTEK 09.00-20.00

519 309 34812 451 83 44soboniowice@ckpodgorza.pl

Iwona Blecharz Kierownik

Klub Swoszowice

ul. Kolejarzy 71
30-434 Kraków

godziny otwarcia

Poniedziałek: 10.00-19.00
Wtorek: 10.00-19.00
Środa: 10.00-19.00
Czwartek: 10.00-19.00
Piątek: 10.00-19.00

515 757 955swoszowice@ckpodgorza.pl

Justyna Fiedeń Kierownik

Klub Tyniec

ul. Dziewiarzy 7
30-398 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek 13.30-20.30
wtorek 12.30-19.30
środa 14.30-21.00
czwartek 13.30-20.30
piątek 13.00-19.00
sobota 8.30-13.00

12 267 51 24519 309 354tyniec@ckpodgorza.pl

Halina Kozera Kierownik

Klub Wola Duchacka

ul. Malborska 98
30-624 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
12.00 - 21.00
sobota
10.00 - 16.00

519309357wola@ckpodgorza.pl

Maksymilian Szelęgiewicz Kierownik

Klub Wróblowice

ul. Niewodniczańskiego 74
30-698 Kraków

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
12.00 - 20.00

12 654 95 63519 309 351wroblowice@ckpodgorza.pl

Jadwiga Szarek Kierownik

Klub Zbydniowice

ul. Matematyków Krakowskich 102
30-698 Kraków

godziny otwarcia

wtorek, środa, czwartek
13:00 - 21:00

12 659 71 20519 309 351zbydniowice@ckpodgorza.pl

Jadwiga Szarek Kierownik

Dane Centrum Kultury Podgórza

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.