Zapisy na zajęcia w roku szkolnym 2020/21

Zapisy na zajęcia w roku szkolnym 2020/21 rozpoczynamy
1 września o godzinie 11.00. 

Kompleksową informację o zajęciach w nowym roku kulturalnym wraz z grafikiem zajęć, terminami rozpoczęcia, formami zapisu oraz legendą do zajęć tanecznych i baletu znajdą Państwo w zakładce "Oferta zajęć 2020/2021".


Będzie można zapisać się:
- internetowo (na niektóre zajęcia),
- bezpośrednio w biurze
- telefonicznie (po wcześniejszym utworzeniu konta na platformie strefazajec.pl)


Szczególnie zachęcamy do skorzystania z internetowego systemu zapisów poprzez platformę strefazajec.pl .
Sugerujemy wcześniejsze zapoznanie się z systemem zapisów oraz stworzenie odpowiednich profili w serwisie. Umożliwi to znaczne skrócenie procedury zapisu w dniu 1 września.

Grafik zajęć na nowy rok szkolny, terminy rozpoczęcia zajęć oraz tabele z ilością wolnych miejsc w poszczególnych grupach będą zamieszczone na naszej stronie internetowej w piątek 28 sierpnia.

Instrukcja do zapisów online

1. Wchodzimy na naszą nową stronę internetową ruczaj.ckpodgorza.pl

2. Po kliknięciu w zakładkę na fioletowej belce „Oferta zajęć 2020/2021” zostaniemy przeniesieni do kompleksowej oferty zajęć w nowym roku szkolnym.
Po zapoznaniu się z opisem zajęć, warunkami uczestnictwa oraz rodzajem i harmonogramem grup należy kliknąć baner „Zapisy na zajęcia”. (Przycisk „zapisy na zajęcia” będzie aktywny 1 września o godz. 11.00).

3. Nastąpi przekierowanie do serwisu strefazajec.pl, gdzie należy dokonać rejestracji w systemie, tworząc profil użytkownika. W przypadku zapisu dziecka na zajęcia, należy stworzyć osobny profil dziecka.

7. Następnie można dokonać zapisu na zajęcia, wybierając odpowiedni profil
(w przypadku zapisu dziecka/dzieci na zajęcia, zapisu dokonujemy z profilu dziecka/dzieci).

8. Po wybraniu konkretnej grupy należy wybrać szablon płatności. W przypadku braku pewności co do odpowiedniego szablonu można wybrać dowolny szablon opłat. Jeżeli wybiorą Państwo niepoprawny szablon opłat dla danej grupy, zostanie on później skorygowany przez administratora strony.

9. Płatności za zajęcia można będzie uregulować w biurze OK Ruczaj lub przelewem na konto bankowe: 84 1240 4432 1111 0010 7758 5072

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.