Warsztaty florystyczne - Wiosenny stroik

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Śpieszymy zatem z oryginalnymi pomysłami na wiosenne ozdoby, które upiększą Wasze stoły. Stwórzcie z nami stroik, inny niż wszystkie. Do jego wykonania potrzebujecie żywe rośliny – krokusy, żonkile, hiacynty lub szafirki.
Warsztaty szycia – Światowy Dzień Recyklingu

Jednym z pierwszych i najprostszych kroków w stronę ograniczenia śmieci jest zamiana opakowań jednorazowych na wielorazowe. Dlatego, pokażemy Wam jak wykonać woreczki i opakowania na pieczywo, makarony, owoce i warzywa. Zapraszamy na eko-warsztaty online!
Warsztaty szycia - maseczka cz. I

Samodzielne wykonanie maseczki ochronnej jest zaskakująco proste! Zapraszamy na warsztaty online, na których krok po kroku pokażemy jak ją własnoręcznie uszyć i ozdobić. Jeśli nie macie maszyny do szycia, nic nie szkodzi – aby do nas dołączyć, wystarczy Wam igła, nitka i materiał.
Warsztaty szycia - maseczka cz. II

Prezentujemy drugą część warsztatów szycia maseczek w Centrum Kultury Podgórza. Przygotowaliśmy już maseczkę przy użyciu maszyny do szycia lub igły i nitki. Jeśli jednak nie chcecie zszywać Waszej maseczki, możecie wykorzystać taśmę grzewczą. Zapraszamy na zajęcia online!
Warsztaty szycia - ozdoby świąteczne

Zapraszamy na warsztaty szycia, na których pokażemy Wam jak stworzyć materiałowe dekoracje, które ożywią Wasze drzewko. Potrzebujecie igły i nitki lub maszyny do szycia. Szablon ozdób świątecznych znajdziecie tutaj -> https://bit.ly/38p0ZmA
Kreatywne pakowanie prezentów

Pakowanie prezentów może być łatwe, przyjemne i eko. Wszystko za sprawą techniki Furoshiki. W duchu zero waste pokażemy Wam jak zastąpić drogie i niewygodne torby na prezenty kawałkiem materiału. Nowe umiejętności przydadzą się Wam zawsze, gdy będziecie chcieli obdarować bliskich upominkiem.
Warsztaty tworzenia drapaka dla kota

Koty to bardzo ruchliwe, ciekawe, odważne oraz pełne energii zwierzaki, dlatego z pewnością ucieszą się z kolorowego drapaka. Przygotujcie razem z nami wyjątkowy prezent dla kociaków. Zabawka nie tylko zadba o pazury, ale i zapewni sporo aktywności. Warsztaty powstały z okazji Światowego Dnia Kota.
Warsztaty tworzenia łapaczy snów 

Mamy dla Was przepis na spokojną noc i udane popołudnie – warsztaty tworzenia łapaczy snów online! Teraz możecie własnoręcznie wykonać piękne i unikalne dzieło dla siebie lub kogoś bliskiego. Na zajęciach nauczycie się również trzech podstawowych węzłów tkackich. Do dzieła!
Warsztaty decoupage - Zakładka do książki

Chcecie spróbować swoich sił w decoupage? Pokażemy Wam jak przygotować tą techniką nie tylko piękną, ale i użyteczną dekorację świąteczną. Zakładka może ozdobić Waszą biblioteczkę lub stać się oryginalnym prezentem dla bliskiego mola książkowego. Zapraszamy do udziału w warsztatach online.
Warsztaty florystyczne - Pudełko kwiatowe

Na dzisiejsze warsztaty online zapraszamy wszystkich florystów, miłośników rękodzieła, a także osoby które pragną podarować bliskiej osobie niepowtarzalny prezent. Z niewielką pomocą Uli możecie stworzyć walentynkowe pudełko kwiatowe – idealne, aby wyrazić swoje uczucia.
Warsztaty florystyczne - Świąteczny stroik

Stwórzcie razem z nami dekorację, która wprowadzi do Waszego domu świąteczny klimat! Na warsztatach florystycznych online przygotujemy stroik z gałązek choinki, suszonych pomarańczy i innych ozdób, jakie pozostały nam po ozdobieniu drzewka. Do dzieła!
Akademia Plastyczna - Podgórskie wieże

Udamy się do świata architektury w ramach warsztatów online "Podgórskie wieże". Poszukajcie inspiracji w pięknym Podgórzu i stwórzcie z nami dzieła z klocków. Zabawa z pewnością przypadnie do gustu wszystkim małym konstruktorom. Nie zapomnijcie pochwalić się swoimi pracami!
Akademia Plastyczna - Ptaszki z siana 

Czas wnieść nieco kolorów wiosny do naszych domów! Zapraszamy na warsztaty online, na których stworzymy cudaczne i wesołe zwierzątka. Do wykonania ozdoby potrzebujecie siano, sznurek lub nici, piórka lub inne ozdoby, klej oraz nożyczki. Nie zapomnijcie pochwalić się swoimi pracami.
Akademia Plastyczna - Przetwory zimowe

Zamykamy dary lata i jesieni w słoikach. Nie są to jednak zwykłe przysmaki, a prawdziwe dzieła sztuki. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, a nawet dorosłych do wspólnej zabawy. Każdy może spróbować swoich sił, tworząc własny przetwór w ramach lekcji Akademii Plastycznej online.
Akademia Plastyczna - Puchate zwierzaki

Pokażemy Wam jak stworzyć prosty i niezwykle uroczy prezent. Własnoręcznie wykonany przez dziecko puchaty zwierzak sprawi wiele radości i będzie piękną pamiątką. Do wykonania prezentu potrzebujecie: watę bawełnianą lub wiskozową, plastelinę, papierowy kubek, nożyczki i klej, kawałek sztywnego papieru
Warsztaty walentynkowe - Iris folding

Jeśli jeszcze nie obdarowaliście swojej drugiej połówki, nic straconego. Razem z Centrum Kultury Podgórza - Klub Soboniowice możecie przygotować wyjątkową walentynkę techniką iris folding. Zapraszamy na warsztaty online.

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.